TRIATHLON SOPLICOWO 2020 odwołany. Zapraszamy w 2021r.

Drodzy zawodnicy, partnerzy i przyjaciele Triathlonu Soplicowo!!!
Z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę TRIATHLON SOPLICOWO 2020, a także JUNIOR CROSSDUATHLON SOPLICOWO 2020.
Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana przede wszystkim troską o bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób zaangażowanych w przygotowania imprezy, ale także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi.
Jesteśmy też zdania, że przekładanie imprezy na inny tegoroczny termin mija się z celem ponieważ termin czerwcowy zawodów wpisał się już w jego historię, a po drugie kalendarz zawodów na sierpień czy wrzesień jest już mocno „przeładowany” i do końca też nie wiadomo jak będzie przedstawiała się sytuacja epidemiologiczna.
Triathlon Soplicowo to wyjątkowo klimatyczna, rodzinna impreza sportowa i wierzymy, że już w 2021 spotkamy się ponownie na trzeciej edycji, do czego serdecznie zapraszamy.
Podobnie jak to było dotychczas planujemy organizację zawodów w czerwcu, zapewne w dniach 12-13 czerwca choć dokładną datę podamy w późniejszym terminie.
W związku z odwołaniem imprezy, dla osób, które wniosły już opłaty startowe na TRIATHLON SOPLICOWO 2020 oraz JUNIOR CROSSDUATHLON SOPLICOWO 2020 przygotowaliśmy do wyboru trzy rozwiązania:
1. Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok i start w 2021 r.
2. Przeniesienie opłaty startowej na inną osobę i jej udział w zawodach w 2021 r.
3. 100 % zwrot wpisowego,
Dodatkowo:
„ Zamrażamy” obecną wysokość opłat startowych na Triathlon Soplicowo 2021 do dnia 31.12.2020 roku
W związku z faktem, że wykonaliśmy już dużo prac przy organizacji Triathlonu i poniesione zostały już koszty związane z organizacją tegorocznej imprezy, zwracamy się do was z prośbą, o wybór opcji 1 lub 2 i przeniesienie swojego wpisowego na kolejny sezon.
Zdajemy sobie jednak sprawę, że każdy z was boryka się obecnie z wieloma problemami dlatego każdą waszą decyzję przyjmiemy ze zrozumieniem.
Prosimy o dokonanie przez Was wyboru najpóźniej do 31 maja 2020 roku.
Wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot, przepisać pakiet na inną osobę prosimy o email na adres: biuro@ponokai.pl

Osoby które zdecydują się przenieść opłatę startową na przyszły rok mogą ale nie muszą do nas pisać.

Każdej osobie, która nie zgłosi innej opcji do 31 Maja 2020 pakiet zostanie przepisany automatycznie na 2021 rok.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydują się wystartować u nas za rok
Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Organizatorzy Triathlonu Soplicowo
Gmina Krzywiń, PonoKai Sport & Event, Beniu Sport